Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2009-07-28 12:36:55

jajina
Člen/ka

Ztráta dokladu

Dobry den, prosim o radu.
Pravidelne mesicne hradim platbu z komercni banky fime XX za poskynutne sluzby, nikoliv trvalym prikazem, ale kazdy mesic odnesu platbu do banky. Obdrzim z banky potvrzeni o odeslani platby. Za mesic unor jsem sice zaplatila, ale nemohu tento doklad najit. Jiz jsem psala na firmu XX, aby mi poslala vypis uhrad, ale nikdo se mi neozval. Jedna se o pravidelne castky ve stejne vysi, bez kterych by me nebyla poskytnuta od firmy XX sluzba. Je mozna jeste jinym zpusobem dolozit tento doklad do ucetnictvi, pro pripad kontroly FU? (Cestnym prohlasenim?).
dekiji Jajina

Offline

 

#2 2009-07-28 22:08:54

Zdena
Moderátorka

Re: Ztráta dokladu

Zatím doložte čestným prohlášením, třeba se ještě ozvou. Možná vám firma posílá (třeba 1 x ročně) nějaké vyúčtování služeb, ze kterého vyplyne, že jste službu za únor skutečně uhradila.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB