Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2009-05-24 14:17:21

Aaaron
Člen/ka

Jak zjistim svoje DIC?

Driv jsem byl na volny noze a podaval  jsem danovy priznani, ale uz jsem zapomnel svoje DIC (a stary danovy priznani nemuzu najit). Ted jsem znovu na volny noze, a potreboval bych zjistit, jaky je moje DIC (pokud ho tedy jeste mam)? Da se to nekde dohledat? Diky za odpoved.

Editoval Aaaron (2009-05-24 14:27:33)

Offline

 

#2 2009-05-24 23:17:26

Zdena
Moderátorka

Re: Jak zjistim svoje DIC?

Formát DIČ u fyzické osoby: písmena CZ, za kterými následuje celé rodné číslo bez lomítka.

Offline

 

#3 2009-05-25 13:28:36

Aaaron
Člen/ka

Re: Jak zjistim svoje DIC?

Diky. A je mozny si nekde na internetu overit, zda mam svy DIC (stale) zaregistrovany? Nebo je to jedno?

Offline

 

#4 2009-05-25 15:51:34

Zdena
Moderátorka

Re: Jak zjistim svoje DIC?

DIČ se nemění. Zrušení registrace se provádí jen u plátce DPH, kterým zřejmě nejste. Své DIČ (pro účely daně z příjmů, z nemovitosti a jiné daně) si můžete ověřit na finančním úřadě.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB