Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2009-01-27 11:04:20

Iva3
Člen/ka

dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak naložit s úroky se stavebního spoření, mám uvěr na rekonstrukci nemovitosti / rodinný domek ve kterém budeme bydlet/ ale nejsem vlastníkem ani spoluvlastníkem této nemovitosti. Já si je nemůžu dát do svého přiznání. Může tak učinit manžel, který si uplatňuje již uroky se svého stavebního spoření? Tzn. může si dát do svého příznání "moje úroky. Je jediný majitel domku.
Děkuji moc za odpověď.

Offline

 

#2 2009-01-27 21:08:34

suchardova
Host

Re: dotaz

Dobrý den,
chtěla bych začít podnikat a zajímalo by mě kolik se odvádí daň a jestli se platí každý měsíc a nebo 1 ročně.

 

#3 2009-01-28 21:28:18

Zdena
Moderátorka

Re: dotaz

Drobní živnostníci většinou platí daň z příjmů 1 x ročně, zálohy na daň platí až v případě, že měli daňovou povinnost vyšší, než 30.000,- Kč. Více informací o dani z příjmů najdete zde:
http://www.jakpodnikat.cz/dan-z-prijmu.php

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB