Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



  • Index
  •  » DPH
  •  » elektronické podání

#1 2014-01-21 16:23:45

monulenka
Člen/ka

elektronické podání

Nevíte někdo jak to je? četla jsem že povinnost podávat přiznání DPH elektronicky není jen při překročení obratu 6 mil. ale také pokud plátce podává souhrnné hlášení podle §92 (které se podává jen elektronicky) pak musí veškerá podání učinit elektronicky. je to tak?

Offline

 

#2 2014-01-21 18:28:36

Zdena
Moderátorka

Re: elektronické podání

Ano, bohužel, je to tak. Dneska k tomu vyšla informace GFŘ, najdete na stránkách Finanční správy ČR:
http://www.financnisprava.cz/cs/dane-a- … vinky/2014

Offline

 

#3 2014-11-04 12:27:10

cateli
Člen/ka

Re: elektronické podání

Dobrý den, ještě se prosím vracím k tomuto tématu. To, že musím podat přiznání elektronicky, pokud jsem uplatnila režim přenesení daňové povinnosti, je mi jasné. Ale pokud ho nemám pravidelně, dalo by se říci, že to bylo vyjímečně, tak jak dlouho po použití režimu musím ještě podávat elektronicky? Je to vůbec časově omezené? Předem děkuji za odpověď.

Offline

 

#4 2014-11-04 22:54:31

Zdena
Moderátorka

Re: elektronické podání

Zdá se, že teď už budete elektronicky podávat na věčné časy a nikdy jinak.

Offline

 
  • Index
  •  » DPH
  •  » elektronické podání

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB