Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2014-02-28 18:00:25

karlos220
Člen/ka

Kopečková zmrzlina

Dobrý den,jsem student a chtěl bych si o prázdninách přivydělat prodáváním kopečkové zmrzliny.Přijde mi to jako dobrý nápad s dobrým výdělkem.Dejme tomu mám mrazák na zmrzlinu a vše potřebné k prodeji + bych prodával balené nápoje.Prostor mám vyhlídnutý u stanice metra kde okolo jsou obchůdky apod.Mrazák má zásuvku 230 V takže je potřebuji proud.Na to se musím domluvit s někým z nějakého obchodu okolo,který by za pronájem napětí byl ochoten zapojit prodlužovák?? Nebo je to uplně jinak ? Jakou živnost a papírování na to potřebuji ? na koho se mám obrátit ohledně prostoru kde budu mít mrazák ? Jde vůbec bez nějakého přístřeší (domečku) toto provozovat ? Měl bych jen mrazák slunečník a židličku :p Děkuji za odpovědi

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB