Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2013-11-05 15:10:13

Timati
Člen/ka

Prodej alkoholu

Zdravím, chtěl bych si založit malý obchod s lihovinami. Nacházel by se u hlavního nádraží, kde se pohybují lidé, kteří alkohol kupují (vysoká koncentrace nepřizpůsobivých apod.). Peníze na rozjezd mám. Chcu se zeptat na Váš názor, jestli si myslíte, že to je dobrej nápad a dá se takto vydělat. Spočítal sem si že denně budou náklady 800-1000kč. Teď je otázka jestli za den prodám tolik alkoholu abych na těch 800-1000kč vydělal a byl ještě něco v plusu. Já právě v tomto byznysu nemám žádné zkušenosti, podnikám úplně někde jinde. Proto by mě pomohlo kdyby sem někdo napsal (majitel apod.) jaké jsou např. tržby v trafikách, alko-shopech apod. Budu velice vděčný za každou radu. Děkuji.

Offline

 

#2 2013-11-06 14:45:44

Timati
Člen/ka

Re: Prodej alkoholu

nikdo nic ?

Offline

 

#3 2013-11-07 09:59:48

JANAA
Člen/ka

Re: Prodej alkoholu

Dobrý den, Vaše otázka je těžká, píšete o výdajích, ale jaké předpokládáte příjmy???

Offline

 

#4 2013-11-07 12:45:44

Marie66
Člen/ka

Re: Prodej alkoholu

Na alkohol pozor. Prodej zboží a tržby, to je fajn, ale po alkoholové aféře jsou pravidla pro pořizování alkoholu k dalšímu prodeji zpřísněna, proto bych se raději zaměřila na tuto problematiku. Určitě Vám nestačí doklad-účtenka od pokladny o nákupu alkoholu někde v supermarketu.

Offline

 

#5 2013-11-07 21:50:51

Timati
Člen/ka

Re: Prodej alkoholu

JANAA napsal(a):

Dobrý den, Vaše otázka je těžká, píšete o výdajích, ale jaké předpokládáte příjmy???

budu spokojen s jakýmkoliv plusovým příjmem. Klidně když to hodí jen 3-4 tisíce měsíčně.

Offline

 

#6 2013-11-07 21:52:29

Timati
Člen/ka

Re: Prodej alkoholu

Marie66 napsal(a):

Na alkohol pozor. Prodej zboží a tržby, to je fajn, ale po alkoholové aféře jsou pravidla pro pořizování alkoholu k dalšímu prodeji zpřísněna, proto bych se raději zaměřila na tuto problematiku. Určitě Vám nestačí doklad-účtenka od pokladny o nákupu alkoholu někde v supermarketu.

zpřísnila se jen tak že je povinná koncese. Tu dostane každý kdo si o ni požádá a má čistý trestní rejstřík. V tomto bych problém neviděl.

Offline

 

#7 2013-11-08 06:02:42

JANAA
Člen/ka

Re: Prodej alkoholu

Psal jste, že podnikáte někde jinde, to jste si zajisté vědom povinnosti plateb sociálního a zdravotního pojištění....

Offline

 

#8 2013-11-08 12:10:13

Timati
Člen/ka

Re: Prodej alkoholu

JANAA napsal(a):

Psal jste, že podnikáte někde jinde, to jste si zajisté vědom povinnosti plateb sociálního a zdravotního pojištění....

Jsem student neplatím to.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB