Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2011-02-18 11:25:00

Pette
Člen/ka

Jednotný registrační formulář

Dobrý den,
v minulých letech jsem měl příjmy jako pojišťovací zprostředkovatel, tedy z podnikání podle zvláštních předpisů bez ŽL. Tyto příjmy mi 12/2010 skončily, ale nikde jsem žádné ukončení činosti nehlásil (doufám, že ani nemusím. Registraci u ČNB mám stále platnou, jen jsem rozvázal smlouvu s pojišťovnou). Odevzdával jsem vždy sám daňová přiznání, přehledy na ČSSZ a ZP. Pokud si nyní vyřizuji ŽL na volnou živnost (úplně jiný obor), vyplňuji i části B, C a D registračního formuláře? Mimo to jsem pořád zamestnán takže vše o čem jsem mluvil je vedlejší pracovní činnost.

Předem děkuji moc za odpověď

Offline

 

#2 2011-02-19 22:16:57

Zdena
Moderátorka

Re: Jednotný registrační formulář

Jestliže jste už zaregistrovaný na FÚ k dani z příjmů, na zdravotní pojišťovně a na OSSZ, tak tyto části nemusíte vyplňovat. Ale klidně můžete vyplnit, nic se neděje.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB