Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2010-03-30 08:38:24

Ivett
Člen/ka

Odklad platby DPH

Dobrý den,
prosím o informaci, zda lze požádat finanční úřad o odklad platby DPH.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Offline

 

#2 2010-03-30 17:56:12

JANAA
Člen/ka

Re: Odklad platby DPH

Ano, určitě lze, lepší napsat na fú dopis a vysvětlit, proč nemůžete úhradit dph včas, než dělat mrtvého brouka,
je to férové jednání. Jen mám pocit, že penále vás nemine. Ale zcela jistě se na Vás budou dívat jinak, když objasníte důvod zpoždění platby. Jana

Offline

 

#3 2010-03-30 18:36:57

dany
Člen/ka

Re: Odklad platby DPH

Taky jsem řešil tento problém,šel jsem za svým správcem daní,ta mi řekla ,že se musí podat žádost ,kde napíšete důvod odkladu.Schvaluje to nějaká komise ,která se schází jednou týdně nebo za 14 dní,ta to posoudí a buď schválí nebo ne.Čekáte a nevíte jak to dopadne.Domluvil jsem se s ní ,že to do měsíce splatím,každý týden něco zaplatím a bylo to bez problémů ani jsem neplatil žádné penále.(Neřešil jsem žádný odklad)Záleží jakou částku a na jak dlouho odklad chcete.Dany

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB