Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz#1 2008-03-02 22:11:35

hooky
Host

živnost - hostinec apod.

Ahoj, nevím jestli jsem to napsal kam to patří ale snad jo :) Chtěl bych se zeptat chtěl bych si do budoucna udělat živnostenský list a vlastnin například nějaký menší klub jestli mě dobře chápete kde hraje třeba muzika atak. Nějak jsem se o to zajímal trochu a dozvěděl jsem se že třeba na otevření hospody musí být člověk vyučený např. číšník. Tak by mě zajímalo jestli je nějaký rozdíl v tomto a co bych měl mít přesněji třeba za školu na něco takového :) Případně jestli nevíte kde na internetu by se dali o tomto zjistit informace co na co potřebuju nějak to nemužu najít :( prosím za odpověd a děkuju.

 

#2 2008-03-02 22:34:36

hooky
Host

Re: živnost - hostinec apod.

tak nějak jsem ještě pohledal a našel jsem toto http://business.center.cz/business/prav … nosti.aspx jedná se číslo 5. kde je napsáno konzumace v hostinské provozovně. Zajímalo by mě jestli je toto právě třeba ta hospoda nebo něco podobného prosím :)

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB