Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2016-07-05 12:47:04

cateli
Člen/ka

vratné obaly

dobrý den, myslím si správně, že vratné obaly se nezapočítávají do částky 10000,- na KH? Mám fakturu za pivo 8000,-- a k tomu obaly 3000,- a v KH mi to stále naskakuje do B2. Nevím, kde dělám chybu. Tak ten doklad budu muset asi natvrdo vymazat z KH :-( Lucie

Offline

 

#2 2016-07-07 20:04:52

Zdena
Moderátorka

Re: vratné obaly

Podle mého názoru to naskakuje do B.2 správně. Rozhoduje celková hodnota na daňovém dokladu bez ohledu na daňový režim plnění, tedy včetně vratných obalů. Zkuste se zeptat dodavatele, jak to vykáže on.

Offline

 

#3 2016-07-07 20:13:30

cateli
Člen/ka

Re: vratné obaly

To jsem už zkoušela. Jedná se o Plzeňský prazdroj a takovými malichernostmi se nezaobírá. Na školení nám říkali, že vratné obaly se nezapočítávají. Ale nechám to být v B2, tím asi nic nezkazím. Děkuji Vám :-)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB