Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



  • Index
  •  » DPH
  •  » Kontrolní hlášení

#1 2016-02-15 13:29:26

uspo
Člen/ka

Kontrolní hlášení

Dobrý den, chtěla jsem se informovat ohledně záloh na elektřinu a kontrolní hlášení. Co se píše do čísla dokladu. Pár klientů  již dávno rozpis záloh vyhodilo a nemají tudíž žádný doklad pouze platí příkazem zálohy. A ještě poprosím při tržbách v restauraci pokud vedou jen knihu tržeb a vkládají si do evidence pouze příjmové doklady do pokladny se uvádí nějaké DIČ. Veškeré tržby jsou pod deset tisíc taktéž i zálohy na elektřinu. Přeji pěkný den Jana

Offline

 

#2 2016-02-15 16:17:43

taxi
Člen/ka

Re: Kontrolní hlášení

Dobrý den, rozpis záloh, platební kalendář, je součástí poslední faktury - vyúčtování - elektřiny-plynu, zkuste vyhledat fakturu. Do Kh se píše číslo splátkového, platebního kalendáře. Pokud nenajdete, volejte příslušným dodavatelům energií, ať kalendář znovu pošlou.
Zálohy na elektřinu,plyn, pokud v součtu dělají za rok víc ja 10 tisíc, patří do B2, souhrnný doklad za tržby do B3, pokud někdo nezaplatil útratu víc jak 10 tisíc. Můj pohled na věc.

Offline

 

#3 2016-02-16 09:10:05

uspo
Člen/ka

Re: Kontrolní hlášení

Ještě pro informaci do souhrnného dokladu za tržby se píše DIČ poplatníka nebo žádné. Jana

Offline

 

#4 2016-02-16 09:21:45

uspo
Člen/ka

Re: Kontrolní hlášení

Myslela jsem, že tržby mají být v A5_ Jako příjem

Offline

 

#5 2016-02-16 09:21:54

taxi
Člen/ka

Re: Kontrolní hlášení

Myslím si, že žádné DIČ.

Offline

 

#6 2016-02-16 09:57:08

uspo
Člen/ka

Re: Kontrolní hlášení

Také jsem to tak pochopila, děkujiiiiiii.

Offline

 
  • Index
  •  » DPH
  •  » Kontrolní hlášení

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB