Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



  • Index
  •  » Daň z příjmu
  •  » rozdil v tiskopisu prohlaseni poplatnika dane a priznani dani z prijmu

#1 2010-11-16 17:15:18

sindynka
Člen/ka

rozdil v tiskopisu prohlaseni poplatnika dane a priznani dani z prijmu

Dobrý den, může mi někdo říct, jaký je rozdíl mezi tiskopisem prohlášením poplatníka daně z fyzických osob ze záv. činnosti a z funkčních požitků a tiskopisem přiznání k dani z přijmu? Jsem částečne invalidní a dělám u firmy, jenž využívá státní příspěvky na invalidní zaměstnance... nemám děti ani manžela... a i v tomto zaměstnání i v předchozím, což byla chráněná dílna jsme dostali jen prohlášení .... a v prohlášen je všude 2011-takze prohlaseni je za rok 2010 )čili pošlou ho v roce 2011, nebo je za rok 2011 a poslou ho v roce 2012 -jsem z toho jak alenka v risi divu :o/ ) ....

příteli,který je zdraví a dělá v "normální" firmě na normální pozici jsem vyplňovala přiznání k dani.... jsem z toho prostě nějak mimo... proc on má přiznání a já prohlášení .....

a co se týče prohlášení, nemám zdaní, co mám kde vyplnovat.... chjo...diky za pomoc....

tomu kdo mi odpovedel dekuju ale omlouvam se, prislo mi sice upozorneni ale odkaz hlasi chybu...

Offline

 

#2 2010-11-22 17:21:53

janavk
Administrátorka

Re: rozdil v tiskopisu prohlaseni poplatnika dane a priznani dani z prijmu

Prohlášení poplatníka k dani viz http://www.jakpodnikat.cz/prohlaseni-po … k-dani.php
Pak k vašemu dotazu viz http://www.jakpodnikat.cz/dane-ze-mzdy.php

Offline

 

#3 2015-04-14 16:27:06

fuchsova.v
Člen/ka

Re: rozdil v tiskopisu prohlaseni poplatnika dane a priznani dani z prijmu

Dobrý den! Chci se zeptat, pracuji u jedne firmy od ledna jako bragádník podepisovala jsem prohlašeni poplatnika, ale ted jsem dostala smlouvu na trvalo a chci se zeptat jestli ho musim znovu podepsat? Děkuji za odpověď

Offline

 

#4 2015-04-15 06:02:41

JANAA
Člen/ka

Re: rozdil v tiskopisu prohlaseni poplatnika dane a priznani dani z prijmu

Dobrý den, pokud se jedná o téhož zaměstnavatele, nemusíte podepisovat znovu, ale raději si slevu ve výplatní pásce zkontrolujte, nebo se přímo optejte mzdové účetní.

Offline

 
  • Index
  •  » Daň z příjmu
  •  » rozdil v tiskopisu prohlaseni poplatnika dane a priznani dani z prijmu

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB