Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, které jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2015-02-04 06:47:07

panto3
Člen/ka

peněžní dar lékaři- OSVČ-v roce 2014

dárce je osvobozen z DPFO , obdarovaný lékař-OSVČ-dar musí zdaňovat /víc jak 15000Kč/
když je dárcem OSVČ nebo zaměstnanec příbuzný v linii přímé?
-koho se týka osvobození od daně v §10,(3)d)1 ?

Offline

 

Zápatí

TOPlist

Powered by PunBB | CZ / SK
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson