Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2014-05-22 14:48:56

Andrea2014
Člen/ka

Zkušenosti s informačním systémem ve firmě

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda vaše firma používá nějaký informační systém. My máme malou firmu (do 25 zaměstnanců) a potřebovala bych vědět, zda je to rozumná investice. Chápu, že se ty IS liší, proto bych se potřebovala zeptat na konkrétní, o kterém uvažujeme. Jedná se o IZIO (pro toho, kdo ho zná, jistě netřeba dodávat další informace). Na jejich stránkách píší, že je právě určen pro malé společnosti a podnikatele. Můžete mi tedy někdo říci, jak jste s ním spokojeni? Zda vám práci opravdu ulehčil a investice se vyplatila? Díky moc, AR

Offline

 

#2 2014-05-25 14:39:15

Re: Zkušenosti s informačním systémem ve firmě

Dobrý den, IZIO jsme v naší společnosti zavedli nedávno a jsme spokojeni. Máme 32 zaměstnanců. Dlouho jsme vybírali a vhodnost systému i poměr cena-kvalita zde je nejlepší...

Offline

 

#3 2014-05-25 15:47:24

Andrea2014
Člen/ka

Re: Zkušenosti s informačním systémem ve firmě

Dobrý den, Moniko!
Děkuji za odpověď. Hned se nám bude lépe rozhodovat.
Přeji hezký den,
AR

Offline

 

#4 2014-10-14 15:10:27

Dančamaka
Člen/ka

Re: Zkušenosti s informačním systémem ve firmě

Dobrý den,
informační systém IZIO mě zaujal, ale chtěla bych se zeptat, kterou z těch verzí využíváte? Koukala jsem, že nabízí víc licencí. Stačí vám ta basic nebo si platíte nějakou vyšší? Jsme malá firma (do 40 zaměstnanců) a zabýváme se sériovou výrobou.
Děkuji

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB