Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



  • Index
  •  » DPH
  •  » Dph dodatečné opravné

#1 2013-06-25 16:14:43

uspo
Člen/ka

Dph dodatečné opravné

Dobrý den, mám prosbu pánovi omylem minulé období vyfakturovali pronájem kotelny s dph. Samozřejmě to zaplatil a předešlá účetní aniž by jsi toho všimla uplatnila i dph. nyní mu přišel dobropis platbu mu vrátili a vystavili fakturu novou. Mám opravit dph za 1 čtvrtletí. Opravné či dodatečné  NO bude tedy o 176,85 nižší než uplatněný.

Děkuji

Offline

 

#2 2013-06-26 05:18:55

JANAA
Člen/ka

Re: Dph dodatečné opravné

Dobrý den, podáte přiznání dodatečné, a mám pocit, že k tomu je třeba naspat jednoduše na papír vysvětlení, proč dodatečné přiznání podáváte. A částku nadměrného odpočtu už vám fú asi vrátil, tak ihned zaplatit. Jana

Offline

 

#3 2013-06-26 11:59:53

andrea03
Člen/ka

Re: Dph dodatečné opravné

Nechápu, jak účetní mohla uplatnit DPH, předpokládám že pán byl plátce, jinak nevím proč by mu nemohli fakturovat s daní, daň odvést
a on uplatnit nárok na odpočet.

Offline

 
  • Index
  •  » DPH
  •  » Dph dodatečné opravné

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB