Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2013-04-18 09:40:11

ajjam
Člen/ka

ukončení pp ve zkušební době, nepřevzetí

Ráda bych se poradila: Mám paní ve zkušební době, kterou chceme propustit. Je v pracovní neschopnosti, už po 21 dnech. Včas jsem odeslala oznámení o ukončení, ale zatím si ho na poště nepřevzala. Jen bych ráda věděla, jestli je správně, že ukončení pp bude dnem kdy se mi vrátí nedoručená písemnost, ev. když si oznámení převezme i později, než byl uvedem termín ukončení v dopise? Nerada bych udělala chybu. Děkuji.

Offline

 

#2 2013-04-19 00:10:28

Zdena
Moderátorka

Re: ukončení pp ve zkušební době, nepřevzetí

Podle mého názoru skončí pracovní poměr dnem převzetí písemnosti nebo posledním dnem úložní doby. Pokud jste ve zrušení pracovního poměru ve zkušební době uvedli pozdější datum (jak jste mohli předem vědět, kdy převezme?) než bude den převzetí, tak pracovní poměr skončí uvedeným dnem.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB