Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2011-02-25 21:48:55

Zuzka24
Člen/ka

Obchodni zastoupeni?

Dobry den,

chtela bych se zeptat na nasledujici. Jaka je presna definici obchodniho zastoupeni?

Na internetu jsem nasla navrharku, kterou bych chtela kontaktovat a nabidnout ji, ze ji sezenu obchody v zahranici, kde by prodavala svoje vyrobky. Tyto obchody by platily jen prodane vyrobky, neco jako komisni prodej. Jaky druh smlouvy k tomuto zprostredkovani potrebuji? Jedna se v tomoto pripade o obchodni zastoupeni? Navrharka by mi platila provizi z kazdeho prodaneho kusu?

Dekuji
Zuzana

Offline

 

#2 2011-07-28 09:01:09

Barbora
Člen/ka

Re: Obchodni zastoupeni?

Obchodní zastoupení je nejčastěji řešeno platbou ve formě provize za každý sjednaný obchod. Vzorvou smlouvu a další informace jsem viděla zde http://www.ipodnikatel.cz/Obchodni-smlo … -vzor.html

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB