Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2009-02-26 09:40:58

Mates6
Člen/ka

Nevím jaké zvolit volné živnosti

Dobrý den, omlouvám se zda toto téma zde už jednou bylo, ale nikde jsem je nenašel.
Chtěl bych si zřídit volnou živnost, ale nevím jaké živnosti zvolit. Mou náplní práce by byla správa počítačové sítě, tvorba a aktualizace webových stránek a ještě bych chtěl nakupovat a prodávat hardware a software. Prosím poraďte jaké volné živnosti zvolit.
Hledal jsem již na více stránkách, jenže už se nevyznám v přehledu těch živností, na některých nemají ani aktualizovaný seznam volných živností a já už nemám sil něco někde hledat.
Za pomoc předem děkuji

Offline

 

#2 2009-02-27 12:18:27

Lacca
Člen/ka

Re: Nevím jaké zvolit volné živnosti

Dobrý den,
v něčem podobném jsem také začal podnikat a zvolil jsem si tyhle živnosti.

47. Zprostředkování obchodu a služeb

48. Velkoobchod a maloobchod

49. Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím

56. Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály

Protože PC i kompletuju, tak jsem si dal i živnost řemeslnou

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení,

ale k tomu mám už i vyhlášku 50/78Sb

Kdyby mě něco chybělo, tak mě prosím doplňte nebo opravte

Offline

 

#3 2009-02-27 22:08:48

Zdena
Moderátorka

Re: Nevím jaké zvolit volné živnosti

Pokud si vytvoříte vlastní stránečky a budete na nich poskytovat reklamu, pak byste měli mít též obor živnosti volné č. 66. Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB