Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2020-06-19 10:52:00

jola
Člen/ka

Antivirus C

Dobrý den paní Zdeno,  bude se vztahovat Antivirus C  i na podnikatele, který má jednoho zaměstnance od 18.5.2020.



Děkuji za odpověď.                                                                                                         Jarmila

Offline

 

#2 2020-06-28 22:25:52

Zdena
Moderátorka

Re: Antivirus C

Dobrý den, paní Jarmilo. Podle mého názoru by měl mít nárok na prominutí pojistného, podmínky plní. Počet zaměstnanců a úhrn vyměřovacích základů se v měsících 06 a zřejmě i v 07 a 08 oproti stavu k 31. 3. 2020 nesníží. Nulu je sice těžké snižovat, ale stále si myslím, že podmíny splní:-)

Offline

 

#3 2020-06-29 09:07:22

jola
Člen/ka

Re: Antivirus C

Dobrý den,  paní Zdeno já si to myslím taky. Děkuji vám za odpověď.

Hezký den.

Offline

 

#4 2020-07-03 09:48:48

jola
Člen/ka

Re: Antivirus C

Dobrý den paní Zdeno, musím se s vámi podělit o sdělení OSSZ na můj případ ohledně Antivirus C. Nedalo mi to a zavolala jsem na příslušnou OSSZ a zeptala se,zda můžeme uplatnit prominutí soc.poj.,když máme prvního zaměstnance v 5.2020 a paní ze sociálky se napřed šla poradit a pak mi zavolala,že takový případ MPSV nikde neuvádí,takže oni nevědí,zda ano nebo ne. Odkázali nás na MPSV,že máme vznést dotaz. Tak jsem napsala email na MPSV 1.7. a zatím žádná odpověď. Pokud neodpoví, tak nevím, zda si uplatnit nebo ne. Takže asi tak

Hezký den.

Offline

 

#5 2020-07-09 09:04:09

jola
Člen/ka

Re: Antivirus C

Dobrý den, tak jsem obdržela odpověď z MPSV a v ní bylo řečeno,že nemáme nárok,protože v březnu nebyla firma zaměstnavatel, tudíž není s čím porovnávat. Takže máme smůlu.

Hezký den.

Offline

 

#6 2020-07-09 22:27:08

Zdena
Moderátorka

Re: Antivirus C

Dobrý večer, paní Jarmilo, děkuji za informaci. Co se dá dělat, alespoň jste se pokusili.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB