Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2017-04-06 12:20:18

Dagmar80
Člen/ka

Nová záloha soc a zdrav - od kdy platit

Dobrý den, prosím, dnes (6.4.2016)jsem podala přehledy za rok 2016, vyšla mi nová, vyšší záloha u obou. Zdravotní už mám zaplaceno ještě starou nízkou částku, tu jsem platila 3.4.2016, v květnu už budu platit tu vyšší, ale jak je to se soc.pojištěním? Přehled  jsem poslala, nová částka už se objevila, ale chápu správně, že teď v dubnu ještě zaplatit tu starou částku a až v květnu tu vyšší? Jsem z toho jelen. Děkuji moc za radu.

Offline

 

#2 2017-04-06 23:37:12

Zdena
Moderátorka

Re: Nová záloha soc a zdrav - od kdy platit

Dobrý večer.
Zálohu na ZP za duben (splatnoou od 1. 4. do 8. 5. 2017) byste měla zaplatit už v nové výši. Doplaťte rozdíl mezi starou a novou zálohou.
Záloha na SP za duben je splatná v termín u od 1. 5. do 20. 5. 2017, takže v květnu zaplatíte novou částku. Ale jestli chcete, tak můžete už teď v dubnu zaplatit novou částku, nic se nestane.

Offline

 

#3 2017-04-07 13:32:08

Dagmar80
Člen/ka

Re: Nová záloha soc a zdrav - od kdy platit

Dobrý den,
děkuji moc. Už jsem doplatila i zdravotní. Vidíte, ještě,  že jsem se zeptala, já bych nic nedoplácela, to mě ani nenapadlo.:(
Ještě jednou děkuji.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB