Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2017-01-20 12:10:18

Dagmar80
Člen/ka

Vyúčtování srážkové daně z příjmu

Dobrý den, moc prosím o radu.
Z FÚ mi volali, že jsme přihlášeni k srážkové dani (vůbec netušíme od kdy, neregistrovali jsme se). Vyplňuji pouze ročně závislou daň.
Máme 3 zaměstnance na HPP a dva na DPP, všichni podepsané prohlášení a ti na DPP mají jen pár hodin měsíčně, nepřesahují zdaleka 10 tis, takže za žádná daň odváděna není.
Paní chce, abychom jí zpětně za dva roky udělali vyúčtování srážkové daně a já netuším, do kterých kolonek jim tam ty samé nuly uvádět. Do všech určitě ne. Tápu tady nad tím.
Poradíte mi prosím? Moc děkuji.

Offline

 

#2 2017-01-20 18:55:52

Zdena
Moderátorka

Re: Vyúčtování srážkové daně z příjmu

Dobrý večer, také odevzdáváme nulová vyúčtování srážkové daně. Program proškrtá sloupce 1, 2, 3, 6, 7, 9 a 10 v řádcích pro jednotlivé měsíce. V řádku 13 (ÚHRN) vyplní u těchto sloupců nuly. Ve sloupci 8a jsou na všech řádcích uvedené nuly. Podle mého názoru bude stačit, když uvedete nuly jen do sloupce 8a a do tabulky na poslední straně (část II.).

Offline

 

#3 2017-01-20 20:18:13

Dagmar80
Člen/ka

Re: Vyúčtování srážkové daně z příjmu

Děkuji moc za ujištění.
Příště už posílat nic nebudu, registraci ihned poté zrušíme.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB