Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2016-05-09 15:18:04

kasper
Člen/ka

Zanikla zivnost

Dobry den,

Mam nasledujici problem. Jsem cizinec a mam zivnost omezenou na dobu urcitou. Mel jsem vyzvu od ZU na odstraneni nedostatku - predlozit povoleni k pobytu. Jakmile jsem ziskal nove vizum tak jsem to predlozil ve stanovene lhute na ZU. Pocital jsem pripad za vyreseny, ale pred dvema tydnema jsem zjistil, ze mi zivnost zanikla a na ZU mi tvrdeji, ze jsem nic nepredkladal, ikdyz jsem si 100% jist. Bohuzel nemam zadne potvrzeni o podani, protoze mi bylo receno, ze takovato potvrzeni nedavaji.

Nicmene, zivnost zanikla pred par mesici a jsem po te dobe vystavil 3 faktury a dostal zaplaceno, jelikoz jsem byl presvedcen, ze tu zivnost mam aktivni. Celou dobu jsem taky pokracoval platit socialni pojisteni apod.
Zivnost jsem si znovu otevrel a, samozrejme, teto prijmy uvedu v pristim danovem priznani.

Kam mam nahlasit, ze doslo k takove chybe a jake jsou sankce?

Predem dekuji.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB