Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#26 2013-07-07 19:20:51

Zdena
Moderátorka

Re: Internetový obchod

Můžete začít nakupovat. Pouhé předzásobení není zahájením samostatné výdělečné činnosti. 
Výdaje na nákup zboží před zahájením podnikání uplatníte jako daňově uznatelné, více zde:
http://www.jakpodnikat.cz/zrizovaci-vydaje.php

Offline

 

#27 2013-07-31 19:42:33

jana183
Člen/ka

Re: Internetový obchod

mám podobný dotaz,chtěla bych si zařídit internetový obchod,kolik si můžu vydělat za rok,mám si udělat ŽL a jak je to s placením zdrav. a soc. pojištěním,pokud neprodám tolik,aby se mi to vyplatilo?Je toto zivnost také volná?Děkuji

Offline

 

#28 2015-03-25 10:38:52

markur
Člen/ka

Re: Internetový obchod

Dobrý den,
uvažuji o zřízení internetového obchodu, kde bych prodávala mnou vyrobené výukové materiály (angličtina - kartičky). Co vše pro vykonávání této činnosti potřebuji? Počítám s tím, že bych si musela zřídit volnou živnost, je to tak? Jak je to dále např. s placením daní nebo pojištění?
Děkuji za odpovědi.

Offline

 

#29 2015-04-12 13:20:53

Zdena
Moderátorka

Re: Internetový obchod

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB