Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2015-01-12 12:31:01

dana1973
Člen/ka

Daňové přiznání elektronicky

Dobrý den, jsem osoba, které podává elektronicky (přes EPO podání) Výpis z evidence pro daňové účely podle § 92a zákona o DPH (Režim přenesení daňové povinnosti) a přiznání k DPH, jelikož nemám datovou schránku ani ZAREP a nemám zástupce, opakuji toto podání do 5-ti na ÚzP tj. doložím potvrzení o online podání. Platí tato aplikace s doručením potvrzení dle § 71 odst. 3  i po 1.1.2015?  Díky za odpověď. Dana

Offline

 

#2 2015-01-12 13:33:14

evik.p
Člen/ka

Re: Daňové přiznání elektronicky

Také bych byla ráda za odpověd na tento příspěvek a ještě tápu  v tom, zdali se elektronicky podává pouze přiznání k DPH či všechna podání na FU.
Děkuji moc. E,

Offline

 

#3 2015-01-12 18:28:23

jaromira
Člen/ka

Re: Daňové přiznání elektronicky

Dobrý den,

jelikož nemáte datovou schránku, můžete tak pokračovat i letos.
V opačném případě by jste musela VŠE podávat elektronicky, nejen DPH.

Chtěla bych se zeptat, jestli povinnost podávat elektronicky ( pokud už není povinnost např.PDP, SH, obrat nad 6 mil.Kč ....) má i ten, který má  JEN ZAREP . Děkuji.

Offline

 

#4 2015-01-12 20:28:49

Zdena
Moderátorka

Re: Daňové přiznání elektronicky

Pokud má jenom elektronický podpis (nemá zpřístupněnou datovou schránku), tak nemusí podávat elektronicky.

Offline

 

#5 2015-01-13 00:12:56

jaromira
Člen/ka

Re: Daňové přiznání elektronicky

Děkuji a odpověď.

Offline

 

#6 2015-01-13 12:52:31

dana1973
Člen/ka

Re: Daňové přiznání elektronicky

Díky moc za odpověď.

Offline

 

#7 2015-01-14 14:16:09

evik.p
Člen/ka

Re: Daňové přiznání elektronicky

Tak u nás na FU tápou, nevědí, zda se bude v tomto případě podávat pouze elektronicky. Učinili dotaz na ministerstvo a čekají teprve odpověd.
Byla jsem tam s dodatečným za 2013 pro důchodce , tak doufám, že nebudu platit 2000 . Mám se zeptat příští týden .

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB