Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2014-10-13 17:04:13

Christienka
Člen/ka

platba reklamy adwords podnikateli v ČR

Snažím se pročítat celou diskuzi, ale nějak jsem nenašla odpověď na to, co hledám..

Vím, že při využití reklamy Adwords na Google je nutné se zaregistrovat jako identifikovaná osoba (viz   http://www.jakpodnikat.cz/adwords-dph.php ), ale pokud bych tuto reklamu chtěla využít tak, že bych si zaplatila podnikající osobu s českým DIČ za reklamní služby a tato osoba by si platila reklamu Adwords pro můj e-shop (podobně jako s-klik, který díky českému DIČ můžu spravovat sama), můžu toto využít, aniž bych se musela stát plátcem DPH nebo identifokovanou osobou? Ptám se proto, že bych měla přijaté faktury jen s českým DIČ, ale jestli se i tato forma nepovažuje za využívání služeb z ciziny?

Mockrát děkuji za odpověď

Offline

 

#2 2014-10-14 07:04:45

JANAA
Člen/ka

Re: platba reklamy adwords podnikateli v ČR

Má to logiku, ale uvidíme co názory zkušenějších.

Offline

 

#3 2014-10-14 14:12:44

Zdena
Moderátorka

Re: platba reklamy adwords podnikateli v ČR

Podle mého názoru můžete tak, jak píšete, registrace nehrozí. Pokud nakupujete zboží či služby od českých dodavatelů, tak nemusíte pátrat po tom, kde je pořídili.

Offline

 

#4 2014-10-15 08:08:46

Christienka
Člen/ka

Re: platba reklamy adwords podnikateli v ČR

Díky za pomoc, jste skvělé!

Offline

 

#5 2014-11-12 15:24:15

Davson12
Člen/ka

Re: platba reklamy adwords podnikateli v ČR

taky jsem nad tím přemýšlel co s tím.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB