Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2014-11-11 19:51:05

whacky
Člen/ka

Veřejně známá osoba

Dobrý den,
jsem veřejně známou osobou, což začíná být obrovským problémem, jelikož pokud si kdokoliv zadá mé jméno do vyhledávače, vyjede mu hned moje adresa. Ne jednou se mi stalo, že na mě někdo zazvonil. Začínám mít obavy o svou bezpečnost.

Každopádně, k věci. Nějakou dobu jsem byl živnostníkem. Onehda jsem si živnost přerušil. Chtěl jsem se zeptat, kdybych si živnost zrušil úplně, smažou se z těchto stránek i moje údaje, nebo tam zůstanou nadále? Pokud by tam zůstaly nadále, tak pokud si změním místo podnikání na nějakou virtuální kancelář, bude tam vypsána pouze tato adresa nebo i ta stará, čili adresa mého trvalého bydliště?

Chápu, že tyto informace musí být veřejně dostupné, ale jak se vůči tomu bránit? Onehda Google začal nabízet odstranění něčího jména z vyhledávání, což ovšem není řešením, jelikož vyhledávačů je obrovské množství...

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB