Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2014-07-19 16:17:19

mkucera_d2i
Člen/ka

Stravné, kapesné na zahraniční cestě (2 zahr. státy)

Dobrý den, rád bych si nechal poradit jakou výši stravného mám použít v případě zahraniční cesty, když: ubytování mám ve státě "A", kdy za výkonem práce do státu "B" (cca 12 hodin) dojíždím pravidelně Po-Pá, přičemž SO-NE zůstávám ve státě "A" a jednou za 3 týdny se vracím do ČR.
Jsem OSVČ, vedu daňovou evidenci a jsem plátcem DPH.
Děkuji za názor.

Offline

 

#2 2014-07-20 22:56:40

Zdena
Moderátorka

Re: Stravné, kapesné na zahraniční cestě (2 zahr. státy)

Od okamžiku překročení hranic ČR jste na zahraniční pracovní cestě. Výši stravného pro jednotlivé dny vypočítáte podle sazby platné pro stát, ve kterém strávíte v kalendářním dnu více času.

Offline

 

#3 2014-10-24 12:42:39

dany500
Člen/ka

Re: Stravné, kapesné na zahraniční cestě (2 zahr. státy)

díky za vysílání v tomto fóru



___________
We are the pioneers in providing 220-802 exam training dumps dumps and wikipedia tutorials with 100% exam University of Colorado at Boulder Download our latest testking ISM questions to pass real exam of ECCOUNCIL

Editoval dany500 (2014-11-14 03:54:51)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB