Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz#1 2013-07-17 08:56:08

rejnok
Člen/ka

Základní SEO svépomocí

Zdravím začínající podnikatele. Rozjíždím v současné době jeden web projekt, který teď stojí před otázkou online marketingu. Jelikož začínáme od píky, není kapitál na outsourcing pro SEO. Rozhodli jsme se pár korun zainvestovat do školení.

Rád bych se zeptal, jak jste v počátcích řešili tuto otázku vy a případně mě zajímají vaše zkušenosti se školeními tohoto typu.

Předem moc děkuji za vaše reakce

Kuba

Offline

 

#2 2014-05-29 15:16:17

Regus
Člen/ka

Re: Základní SEO svépomocí

Asi již pomoci nepotřebujete, ale třeba se to hodí někomu dalšímu.

Osobně to beru tak, že během jednodenního školení stejně nezískáte potřebné informace. V případě omezeného rozpočtu je dobré najít si konzultanta, který má s problematikou zkušenosti 5let a více a pomůže vám najít správný směr. Konzultant pak práci nedělá za vás, ani nutně nedělá rozsáhlé analýzy, pouze určuje směřování a pomáhá vám řešit to svépomocí správně.

Výhodou je, že menší investicí maximálně využijete zkušenosti konzultanta a co si můžete udělat sami, to si také uděláte. Lepší než investovat do školení, ze kterého si odnesete pár věcí, které stejně těžko budete aplikovat v praxi.

Nevýhodou je to, že najít dobrého konzultanta není snadné.

Offline

 

#3 2014-06-09 08:49:32

janavk
Administrátorka

Re: Základní SEO svépomocí

Velice dobrou podporu jsem vždy našla na http://www.jakpsatweb.cz/. I co se týká SEO.

Offline

 

#4 2014-07-26 03:06:50

karel587
Člen/ka

Re: Základní SEO svépomocí

Určitě nic jako samouk nezkazíš, pokud sáhneš po odborné literatuře. V ČR vyšlo několik knih, ale s odstupem času již některé jejich kapitoly nejsou zcela aktuální, na pochopení SEO problematiky jsou ale základem. Na úvod doporučuji tyto:

Kniha Velký průvodce SEO - Michal Kubíček
Kniha 333 tipů a triků pro SEO - Michal Kubíček, Jan Linhart
Kniha Kniha SEO Optimalizace pro vyhledávače profesionálně - Danny Dover, Erik Dafforn

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB