Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2013-08-08 07:43:09

Honza22
Člen/ka

Výpis z účtu

Dobrý den,

daním paušálně a nejsem plátcem DPH.
Daňovou evidenci o příjmech si vedu v Excellu.
Na  konci roku tuto evidenci vytisknu a přiložím kní k archivaci výpis z účtu a PayPalu.

Je to tak správně?

Mám jeden dotaz k výpisu z banovního účtu, který budu archivovat - musí být potvrzený bankou nebo
prostě stačí vytisknout údaje doma?

Díky moc, Honza

Editoval Honza22 (2013-08-08 17:07:19)

Offline

 

#2 2013-08-09 00:07:45

Zdena
Moderátorka

Re: Výpis z účtu

Stačí evidence příjmů v Excelu a výpis z PayPalu, který nemusí být potvrzený bankou.

Offline

 

#3 2013-08-09 07:36:07

Honza22
Člen/ka

Re: Výpis z účtu

Mám ještě firemní účet v normální bance - mám mít vytištěný i ten - a opět jen tak bez potvrzení?
Díky moc za pomoc.

Offline

 

#4 2013-08-09 10:45:12

Zdena
Moderátorka

Re: Výpis z účtu

Ano, stačí vytištěný. Banka Vám zřejmě posílá emailem výpisy, které jsou podepsané jejich elektronickým podpisem. Tak si je uložte pro případ, že by FÚ požadoval oficiální výpisy. Vzhledem k tomu, že uplatňujete výdaje procentem z příjmů, nepředpokládám žádnou kontrolu ze strany FÚ.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB