Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2012-10-09 19:05:00

wdc
Člen/ka

Daňové přiznání nejlevněji a nejjednodušeji

Dobrý den, jako živnostník (fyz. osoba) bych rád vedl daňovou evidenci, na jednu hromadu příjmy, na druhou výdaje a na nový rok bych to rád dal nějaké účetní/firmě která ten stoh vezme a co nejlevněji mi zajistí daňové přiznání a přehledy soc. a zdrav. pojištění. Prosím je někde seznam kdo toto dělá nejlevněji? Třeba do 2500Kč? Pak si mohu dát tuto položku do výdajů příštího roku? Očekávám do 100 účet. položek..

Díval jsem se na software Pohoda a nejsem jistý jeslti bych ho pochopil, přijde mi racionálnější prostě jen schovávat doklady a pak to dát někomu kdo to umí, udělá to za chvíli a dobře.. Děkuji moc za případné rady

Editoval wdc (2012-10-09 19:09:26)

Offline

 

#2 2013-01-02 14:38:43

cateli
Člen/ka

Re: Daňové přiznání nejlevněji a nejjednodušeji

dobrý den, jsem schopná Vám toto množství zpracovat se vším všudy za 1500,-/rok. Je to cena včetně přiznání k dani z příjmů, přehledy na OSSZ a ZP. Zasílám i poštou. Pokud byste měl zájem, můžete mě kontaktovat na uctolu@seznam.cz. Hezký nový rok :-)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB