Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2012-02-13 10:31:32

Malajsie2011
Člen/ka

Skladová evidence v hospodě

Provozuji hostinskou činnost, pouze nápoje, cigarety, cukrovinky bez kuchyně.K 31.12. vždy dělám inventuru.Musím vést skladovou evidenci  zboží celý rok tzn.příjem a výdej zboží?Děkuji

Offline

 

#2 2012-02-13 14:04:33

dagis
Člen/ka

Re: Skladová evidence v hospodě

mohu se zeptat a s čím ten fyzický soupis zásob( inventuru) porovnáváte, aby jste zjistila, zda  Vám vznikl přeplatek nebo manko.?

Offline

 

#3 2012-02-14 08:28:42

Malajsie2011
Člen/ka

Re: Skladová evidence v hospodě

Já jsem nikdy nevedla sklad,jen na konci roku sepíši stav zásob.Takže nic neporovnávám, protože dělám v hospodě sama.Slyšela jsem, že musím  vést skladovou evidenci, tak proto se ptám.

Offline

 

#4 2012-02-14 14:28:38

dagis
Člen/ka

Re: Skladová evidence v hospodě

přečtětě si §7b, odstavec 4 zákona o dani z příjmu (přímo nemusíte vést skladovou evidenci na kartách, ale stačí,  když si povedete sklad kontrolu korunou.- samozřejmě v prodejních cenách)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB