Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#26 2012-02-03 09:14:55

hanczen
Člen/ka

Re: Můžu si dát nábytek do nákladů?

Rozumím tomu. Mám svůj osobní mobil. Dá se to nějak zjistit, jestli používám mobil výhradně k pracovní činnosti?

Offline

 

#27 2012-02-03 10:02:02

JANAA
Člen/ka

Re: Můžu si dát nábytek do nákladů?

No zjistit se to asi dá, pokud by si fú dal práci a od operátora si vyžádal podrobný výpis hovorů... ale o tom pochybuji....
Já bych neriskovala, a dala alespoň 10% jako osobní spotřebu...už jsem při kontrole zažila, jak jsou na fú fikaní...osvč měla dvě mobilní čísla, a při kontrole tvrdila, že jedno je čistě pro podnikání, druhé čistě soukromé...jenže úřednice si na "údajně" soukromé číslo zavolala, telefon měla k užívání samozřejmě manželka podnikatele, a nic netušíc na dotaz úřednice čí je to telefonní číslo řekla že její...ne manželovo...a už nám to dodanili...
Jakož dodanili i poplatek za službu kdy v mobilu při vyzvánění hraje nějaká písnička...když úředník chce, najde...tož tak...
Ale třeba má někdo jiný názor... Jana

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB