Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



  • Index
  •  » DPH
  •  » dodáné zboží z Číny, a následná fakturace na Slovensko

#1 2011-02-17 11:25:33

alcaopl
Člen/ka

dodáné zboží z Číny, a následná fakturace na Slovensko

Dobrý den,
Prosím o radu. Zakoupili jsme zboží z Číny a následně prodali na Slovensko. Prosím Vás na kterých řádcích budou tyto akce zapsané v přiznání k DPH? MOckrát děkuji Alena

Offline

 

#2 2011-02-23 15:23:52

Stáňa
Člen/ka

Re: dodáné zboží z Číny, a následná fakturace na Slovensko

Dobrý den.
Chci se optat,jsem plátce DPH ,mám dovoz zboží z Číny a Thajska. Na faktuře od nich není DPH vypsáno. Když dostanu JSD ,tak tam DPH vypsané někdy je a někdy si ho mám asi sama vypočítat. Chci se optat,mám nárok na odpočet DPH, když není uváděno na faktuře přijaté? Mám v tom dost zmatek. Děkuji moc. Stáňa

Offline

 

#3 2011-02-23 15:31:37

Stáňa
Člen/ka

Re: dodáné zboží z Číny, a následná fakturace na Slovensko

Ještě se chci optat. Uplatňuji při dovozu zboží z 3 zemí DPH když jsem plátce? Musí být DPH vypsána na faktuře? A co JSD,výpočet DPH v JSD = základ pro vyměření poplatku+částka poplatku = základ pro DPH??
Děkuji moc. Stáňa

Offline

 
  • Index
  •  » DPH
  •  » dodáné zboží z Číny, a následná fakturace na Slovensko

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB