Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2008-02-26 12:22:14

tripleTTT
Člen/ka

Nepodané daňové přiznání k silniční dani

Dobrý den,
tak jsem zjistil, že jsem nepodal dańové přiznání k silniční dani, ke které jsem se přihlásil. Nevíte co mě ted čeká ? :-D

(Je to za minulý rok (živnost mám od 10 měsíce). Zaplacena IV. zaloha v roce 2007. Je potřeba k podání přiznání příloh, pokud se jedná o osobní auto, které používám v podnikání a vedu si jen pracovní jízdy¨? )

Diky za odpověď

Offline

 

#2 2008-02-27 13:14:47

petra
Člen/ka

Re: Nepodané daňové přiznání k silniční dani

tripleTTT napsal(a):

Dobrý den,
tak jsem zjistil, že jsem nepodal dańové přiznání k silniční dani, ke které jsem se přihlásil. Nevíte co mě ted čeká ? :-D

(Je to za minulý rok (živnost mám od 10 měsíce). Zaplacena IV. zaloha v roce 2007. Je potřeba k podání přiznání příloh, pokud se jedná o osobní auto, které používám v podnikání a vedu si jen pracovní jízdy¨? )

Diky za odpověď

Do stejné situace jsem se dostala před dvěma lety. Přiznání jsem podala dodatečně. FÚ mi odpustil i penále. Ale záleží to jen na nich.:-) V každém případě byste, to co nejdříve měl vyřešit na svém místně příslušném FÚ.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB