Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz#1 2011-08-07 10:09:36

Vlasta 01
Člen/ka

Reklama facebook a podnikání na VČ

Dobrý den, pročítám zde vše ohledně reklamy z FB, že se přijetím této služby člověk stává automaticky plátcem DPH, já ji také měla, ale v době, kdy jsem měla podnikání OSVČ na Vedlejší činnost při RD. Vztahuje se povinné  plátcovství také v tomto případě i na mne? Nikde jsme se nedočetla, jestli se to netýká jen podnikajících na Hlavní činnost. Jsem opravdu naštvaná, protože FB rádoby natáhne lidi do spuštění reklamy a takové věci tam vůbec nikdo nezmiňuje. Sice tam naskočilo okénko na vyplnění dodatečných údajů o firmě, ale až po té, kdy už byla reklama rozjetá a zaplacená - není to klamání spotřebitele nebo nějaké podvodné jednání? Ve směrnicích ani nikde jinde o tomhle není ani zmínka, a to jsem tam prošla snad vše a co bylo v angličtině tak jsem si přeložila.
  Dále já právě ani přesně nevím kdy jsem ty reklamy cca 3 měla přesně, faktury co jsem si vytiskla jsem vyhodila ani do nákladů nedala, protože to bylo v eurech. Navíc teda si  nejsem jistá, že bych někde zadávala firemní údaje, jako Ičo. Děkuji za odpověď.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB