Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



  • Index
  •  » Živnosti
  •  » Jak začít podnikat v oboru soukromých izolací

#1 2008-07-02 14:21:43

Michal Šťastný
Host

Jak začít podnikat v oboru soukromých izolací

Dobrý den, možná Vám přijde můj dotaz poněkud nemístný, ale můj otec pracuje mimo jiné jako izolatér a myslím, že takto provozovaná živnost by dobře vynášela. Nikdy jsme ale neměli s podnikáním ani podobnými věcmi žádnou zkušenost, a zajímá mě proto, jaké podmínky a povinnosti jsme nutni splnit a co zaopatřit, zda se jedná pouze o získání živnostenského listu nebo dalších formalit a jak se takovéto podnikání daní (např. odpisy majetku). Mnohokrát děkuju za odpověď s pozdravem Michal

 

#2 2008-07-02 22:25:26

Zdena
Moderátorka

Re: Jak začít podnikat v oboru soukromých izolací

Izolatérství je živnost řemeslná, takže k získání živnostenského listu budete muset prokázat odbornou způsobilost, například vyučení v oboru, případně vyučení v příbuzném oboru + 1 rok praxe. Konkrétní požadavky vám sdělí živnostenský úřad.
Vše ostatní (pojištění, daně, výdaje, majetek atd.) najdete zde: http://www.jakpodnikat.cz/

Offline

 
  • Index
  •  » Živnosti
  •  » Jak začít podnikat v oboru soukromých izolací

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB