Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2011-04-20 17:33:53

hordubal
Člen/ka

Podmínky pro provozovnu - ateliér

Dobrý den,
nevíte někdo, jaké podmínky musí splňovat provozovna - konkrétně jde o fotografický ateliér. Předpokládám že koupím byt (tedy prostory zkolaudované jako byt) - je v takovém případě nutno obíhat nějaké další úřady?
A jak by to bylo v případě, že bych koupil nebytový prostor?

Díky
Petr

Offline

 

#2 2011-04-22 08:47:11

pepan
Člen/ka

Re: Podmínky pro provozovnu - ateliér

Dobrý den,
pokud chcete koupit byt a mít tam ateliér, tak je třeba byt překolaudovat na ateliér(ateliér je nebytový prostor), to bude asi dost těžká byrokracie.
Nebytový prostor překolaudovat na ateteliér by bylo daleko snažší.
A pokud byste měl zájem nebo o někom věděl, přenechám obecní ateliér nedaleko Anděla, Praha 5. Dům se bude privatizovat.
Pepan

Offline

 

#3 2011-04-25 17:43:15

hordubal
Člen/ka

Re: Podmínky pro provozovnu - ateliér

Uf... z toho papírování jde na mne hrůza.
A díky za nabídku, ale potřebuju to na jiném místě.
Petr

Offline

 

#4 2016-02-25 11:25:48

VaL
Člen/ka

Re: Podmínky pro provozovnu - ateliér

Řeším podobný problém. Pronajala jsem nebytový prostor (dnes tedy prostor pro podnikání). Jak postupovat pro zřízení provozovny. Co ode mne bude vyžadovat živnostenský úřad? Musím mít doklady od hygieny, hasičů, stavebního úřadu nebo je to nezajímá a stačí jen nájemní smlouva?
Děkuji.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB