Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2010-09-14 16:30:20

dajanka
Člen/ka

Zápočtový list

Dobrý den. Prosím potřebovala bych poradit.

Jsem na dlouhodobé nemocenské a zaměstnavatel je podnikatel, který chce přerušit živnost. Proto jsem se s ním domluvila, že se ukončí můj pracovní poměr dohodou. Ale potřebovala bych vědět, kdy dostanu od něho zápočtový a evidenční list. Zda je to, až při ukončení mé nemocenské nebo při ukončení prac.poměru. Tento zápočtový list bych potřebovala, protože po ukončení nemocenské budu na ÚP. Děkuji moc za odpověď. Daja

Offline

 

#2 2010-09-27 00:20:26

Zdena
Moderátorka

Re: Zápočtový list

Potvrzení o zaměstnání (zápočtový list) dostanete při ukončení pracovního poměru bez ohledu na trvající pracovní neschopnost. Kopii potvrzení o zaměstnání a neschopenky (Rozhodnutí o vzniku DPN) pošlete nebo zaneste na svoji zdravotní pojišťovnu, aby vás vedli jako státního pojištěnce.

Offline

 

#3 2012-04-19 20:43:29

sofie1
Člen/ka

Re: Zápočtový list

Dobrý den, pracovala jsem přes dva roky jako "vázaný zástupce". Nebyla to tedy práce na živnostenský list. Hradila jsem si sama zdravotní pojištění. Sociální ne. Nevím jak mám pokračovat pokud budoucí zaměstnavatel po mně bude požadovat zápočtový list. Nemám mu co odevzdat. A je nutnost si sociální pojištění doplatit? Děkuji

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB