Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2008-04-07 11:46:29

kremlin
Člen/ka

Finanční úřad a PayPal

Bude Finanční úřad uznávat pro kontrolu příjmů a výdajů vytištěný výpis z elektronického účtu platebních systémů PayPal, PayPay, Moneybookers, apod.?

U příjmů bych potíže neočekával, ale deklarované výdaje hrazené z PayPalu by mohly být úředníky zpochybněny (za předpokladu, že uplatňuji skutečné výdaje)?

V praxi mi jde o úhrady služeb platební kartou přes bránu PayPalu (=PŘÍJEM) a placení dodavatelům (na základě smlouvy a přijaté faktury) do zahraničí (=VÝDAJ).

Offline

 

#2 2008-09-05 08:58:39

Hančí
Host

Re: Finanční úřad a PayPal

Dobrý den,
myslela jsem, že příjem "z netu" nemusím nikde přiznávat, ani v ročním vyúčtování. Když mám nějaký takový příjem, musím si ho sama zdanit a zaplatit dodatečně daň? Stačí jako doklad vytištěný výpis z el. účtu?
Děkuji

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB