Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2010-01-20 13:41:15

lenka09
Člen/ka

odhlášení

Dnes jsem našla tuto diskuzi a přihlásila jsem se, abych mohla vložit dotaz. Poté jsem si změnila heslo a od té doby se nemohu odhlásit. Můžete mi prosím poradit ?
Děkuji

Offline

 

#2 2010-01-20 21:23:32

Zdena
Moderátorka

Re: odhlášení

červený proužek v horní části obrazovky Index  Jak podnikat .....a jako poslední vpravo je nabídka Odhlásit. Klepněte na toto slovo a budete odhlášená. Pokud je na posledním místě slovo Přihlásit, tak už jste odhlášená.

Offline

 

#3 2012-01-10 15:18:29

nthalia
Člen/ka

Re: odhlášení

Zajímalo by mě ,když mám výdaje paušálem a jsem plátcem DPH a bylo mi DPH za auto vráceno,zda musím platit silniční daň nebo podat jen nulové přiznání a nebo se úplně odhlásit.nebudu potom muset vracet DPH?Auto využívám pouze k cestě do svého místa podnikání.Děkuji

Offline

 

#4 2012-01-12 15:14:03

1vašek
Člen/ka

Re: odhlášení

Dobrý den,
dnes jsem se přihlásil na poradnu, chvíli jsem koukal na dotazy a když jsem se chtěl odhlásit - tak to nejde. Pořád figuruji jako přihlášený. Musím přiznat od rána pozoruji problémy na internet.síti, nevím jestli to s tím může souviset. Ale fakt to nejde. Už jsem zkoušel i restartovat PC a na chvíli úplně vypnout počítač, ale jsem neustále přihláše. Jen doufám, že tím nikoho neblokuji.
Fakt nevím co s tím   Vašek

Offline

 

#5 2012-01-12 15:45:13

Zdena
Moderátorka

Re: odhlášení

Nevím, čím to je, ale asi to bude v pořádku. Můžete být přihlášený, jak dlouho chcete, nikoho tím neblokujete. Mě se zobrazuje, že jste odhlášený:-)          Zdena

Offline

 

#6 2012-01-12 16:03:16

JANAA
Člen/ka

Re: odhlášení

Já se občas s tímto taky setkám, mohu na slovíčko odhlásit kliknout několikrát, a stejně se neodhlásím, prostě to v tu chvíli nefunguje, ale jelikož mě to nijak neomezuje, o žádné nové informace nepřijdu, tak se tím netrápím. Jana

Offline

 

#7 2012-01-13 17:06:03

1vašek
Člen/ka

Re: odhlášení

Dobrý podvečer,
pro jistotu jsem včera úplně vypnul PC a teď jsem jej zapnul a jsem odhlášený. Tak je to v poho. Měl jsem fakt akorát obavy, abych nikoho neblokoval.
Díky Vám za Vaši práci. Již několikrát mi Vaše poradna velmi pomohla. Dík, jste super. Vašek

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB