Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2008-03-13 21:57:52

hanka224
Člen/ka

Hlavní strana - úvod

Moc zdravím administrátorku těchto stran, jsem moc ráda, že jsem našla konečně přehledné informace o podnikání, neboť ve zněních zákona se vůbec neorientuju, jinak děkuji za odpovědi na mé někdy specifické otázky v diskuzích, mám jen malou připomínku k hlavní straně, na ní píšete, že je třeba mít razítko z FÚ na Přehledu pro ZP, tak to už neplatí, v praxi vyzkoušeno, a taky bych uvítala na hlavní straně varování o té pro živnostníky dost podstatné změně, že zálohy, které platí od ledna 2008 na SP a ZP nejsou již výdajem daňovým, prostě jen tak projdou pokladnou a nemůžou se již uplatnit jako náklad, věřte, že v mém okolí o tom nikdo neví a nikdo mi to nechce věřit. děkuji

Offline

 

#2 2008-03-14 09:29:00

janavk
Administrátorka

Re: Hlavní strana - úvod

Moc děkuji, o tom razítku jsem nevěděla, a k tomu pojištění jako výdaj to dám na úvod, je to asi dost podstatné.

Offline

 

#3 2008-03-14 11:11:45

Zdena
Moderátorka

Re: Hlavní strana - úvod

Ahoj, Jani. Když už budeš na hlavní stránce, tak tam, prosím tě, oprav o kačku i výdělek pro povinné placení sociálního. Při zisku 48.334,- už jsi spadla do ..... chci říci do povinného pojistného. Při zisku 48.333,- nejsi povinně účastna. Zdravím a přeji hezký víkend.

Offline

 

#4 2008-03-17 08:03:19

janavk
Administrátorka

Re: Hlavní strana - úvod

Ahoj Zdeni, díky za parádní moderování i za tu opravu :)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB