Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz#1 2009-05-27 17:50:43

romanakotalikova
Člen/ka

Vhodná reklama

Dobrý den, náhodou jsem narazila na tyto stránky. Je tady spoustu užitečných informací............. a proto prosím o radu.
Od října roku 2008 provozujeme internetový obchod a hledám, kde by se dalo inzerovat. Možností je moc ale..... Máte někdo prosím, dobrou zkušenost s některým webem nebo tiskem, kde jste inzerovali. Děkuji za odpověď. Romana

Offline

 

#2 2009-12-18 08:56:48

FrantaB
Člen/ka

Re: Vhodná reklama

Záleží hodně na kategorii zboří. Je několik možností jak e-shop propagovat. Mimo běžné placené inzerce existují i jiné možnosti propagace. Ty jsou někdy i několikanásobně levnější a dokonce efektivnější. Můžete jen naznačit druh zboží?

Offline

 

#3 2010-04-21 15:37:24

Byznysinzerce
Člen/ka

Re: Vhodná reklama

Zaprvé myslím, že hodně záleží na tom, kolik chcete do reklamy investovat. Zadruhé souhlasím s FrantouB a velice doporučuji využívat přinejmenším Facebook a Twitter.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB