Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, které jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2019-03-17 18:50:32

romanakarikova
Člen/ka

§10 ostatní příjmy

Dobrý den, pokud přiznávám příjmy podle §10 je nutné dávat do přiznání i příjmy ze zaměstnání? V zaměstnání mám podepsané prohlášení a daň za rok 2018 vyúčtovanou. Děkuji.

Offline

 

#2 2019-03-17 19:10:03

Zdena
Moderátorka

Re: §10 ostatní příjmy

Dobrý den. Pokud podáváte daňové přiznání, tak musíte uvést všechny příjmy, které jsou předmětem daně (kromě osvobozených, případně zdaněných srážkou), tedy i příjmy ze zaměstnání. Nevadí, že už máte daň ze závislé činnosti za rok 2018 vyúčtovanou, výsledek zúčtování záloh bude uveden v potvrzení od zaměstnavatele, takže jej v daňovém přiznání zohledníte.

Offline

 

#3 2019-03-18 15:25:03

romanakarikova
Člen/ka

Re: §10 ostatní příjmy

Děkuji!!!

Offline

 

#4 2019-03-18 15:35:07

romanakarikova
Člen/ka

Re: §10 ostatní příjmy

Děkuji!!!

Offline

 

Zápatí

TOPlist

Powered by PunBB | CZ / SK
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson