Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz#1 2016-10-21 16:49:16

evaz
Člen/ka

chyba v odeslaném formuláři na FÚ

Dobrý den,
udělala jsem chybu v odeslaném formuláři  Přiznání DPH. Teď jsem to zjistila, že jsem se sekla v jednom čísle. Chtěla bych to napravit a teď si nejsem jistá. Když ten formulář odešlu znovu, správně vyplněný a v pondělí tam odevzdám to potvrzení od toho správného. Mám nějak dát FÚ vědět, že ten první formulář neplatí? Nebo si úřednice načte pouze ten formulář na který bude mít v ruce podepsané to potvrzení? Nebo se to musí opravit nějak jinak? Děkuji moc za radu.

Offline

 

#2 2016-10-21 19:00:30

Zdena
Moderátorka

Re: chyba v odeslaném formuláři na FÚ

Dobrý den. Pokud jste odeslala první přiznání nepodepsané, tak na něj podle mého názoru nebudou brát zřetel (neúčinné podání) a úřednice si načte jenom ten formulář, který podepíšete prostřednictvím odevzdaného potvrzení.

Jestliže bylo první přiznání podepsáno (odesláno datovou schránkou, odevzdali jste potvrzení ?), tak nyní podáte opravné přiznání.

Offline

 

#3 2016-10-21 19:23:19

evaz
Člen/ka

Re: chyba v odeslaném formuláři na FÚ

Moc děkuji. Skvělá zpráva. Bylo naštěstí nepodepsané :-) krásný víkend paní Zdeno

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB