Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



  • Index
  •  » DPH
  •  » platební kalendář - rozpis záloh

#1 2016-04-09 18:58:03

romča
Člen/ka

platební kalendář - rozpis záloh

prosím o radu -vidím variabilní symbol , který je jiný než číslo daňového doklad , v KH bude  uvedené číslo daňového dokladu a datum vystavení platebního kalendáře je  7.10.2015 - to bude uvedené v kontrolním hlášení?? ale nikde nevidím datum zdanitelného plnění pouze u jednotlivých měsíců splatnost do třeba 8.1.2016 - zaplatila jsem 5.1.2016 - takže do KH se mi promítne jaký datum - děkuji za info.

Offline

 

#2 2016-04-10 09:16:22

taxi
Člen/ka

Re: platební kalendář - rozpis záloh

Do KH se uvede číslo splátkového kalendáře jako ev. číslo, a to každý měsíc, kdy odejde záloha.
Pokud je u jednotlivých splátek datum 8. v měsíci, a platíte třeba 7. den v měsíci, bude v KH datum povinnosti přiznat daň - pokud uhradíte, 8.1., 8.2. 8.3 atd...Pokud jste tedy uhradila  5.1., do KH uvedete 8.1. Můj názor.

Offline

 

#3 2016-04-10 10:04:08

romča
Člen/ka

Re: platební kalendář - rozpis záloh

ok, díky

Offline

 

#4 2016-04-11 07:15:35

Marie66
Člen/ka

Re: platební kalendář - rozpis záloh

Dobrý den.
Při platbě na základě splátkového kalendáře se má uvádět datum přijetí platby:

http://www.financnisprava.cz/cs/dane-a- … povedi#XVI

Offline

 
  • Index
  •  » DPH
  •  » platební kalendář - rozpis záloh

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB