Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2015-12-01 09:52:59

romanakarikova
Člen/ka

ˇpracovní oděv, ošatné

Dobrý den všem, mám dotaz ohledně pracovního obleku - neměla bych problém zařadit do nákladů účet za montérky v autoopravárenské firmě, ale můj podnikatel si chce do nákladů vložit účet za oblek, protože ho používá na jednání...tak nevím :o) Děkuji za veškeré informace!

Offline

 

#2 2015-12-01 12:43:16

JANAA
Člen/ka

Re: ˇpracovní oděv, ošatné

Dobrý den, můj názor je, že oblek by měl být viditelně označen logem firmy - podnikatele, a pán by měl tento oděv nosit jen do práce, ne soukromě. Pak si ho může dát do nákladů.
Na druhou stranu, kdo to zkontroluje?
Záleží, co za činnost podnikatel má, zda tam oblek "pasuje" líp než montérky, či obráceně...

Offline

 

#3 2015-12-01 13:55:09

romanakarikova
Člen/ka

Re: ˇpracovní oděv, ošatné

Je to jednatel firmy, který zajišťuje zakázky, ale zároveň pracuje i v těch montérkách.

Offline

 

#4 2015-12-01 13:57:58

JANAA
Člen/ka

Re: ˇpracovní oděv, ošatné

Pak bych se asi nebála dát oblek do nákladů, je jasné, že firmu i reprezentuje, a to v montérkách nejde.

Offline

 

#5 2015-12-01 14:00:31

romanakarikova
Člen/ka

Re: ˇpracovní oděv, ošatné

Jano, moc děkuji, to s tím logem mě nenapadlo :o) Pěkný den.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB