Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2014-01-08 08:46:39

goman
Člen/ka

Dohledatelnost DIČ

Dobrý den,
v pondělí jsem si vyzvedl potvrzení o registraci k DPH (tedy přidělení DIČ) a dle zákona jsem od úterý (7.1.2013) plátce DPH.
Rád bych se zeptal za jak dlouho toto bude dohledatelné i online? Chtěl jsem si dohledat své dič v vyhledavace.cz/firmy/registr-platcu-dph.html,
ale není stále dohledatelné.

Díky
Janák Karel

Offline

 

#2 2014-01-08 09:06:54

JANAA
Člen/ka

Re: Dohledatelnost DIČ

Dobrý den, netuším, za jak dlouho bude Vaše DIČ vidět na netu, ale pokud jste fyzická osoba, zcela jistě je Vaším DIČem Vaše rodné číslo, s předponou CZ. Jana

Offline

 

#3 2014-01-08 09:10:40

goman
Člen/ka

Re: Dohledatelnost DIČ

Dobrý den,
děkuji, ano toto sedí (tedy to rč), spíše mě šlo o to za jak dlouho to bude dohledatelné. Ale díky za odpověď.
Karel

Offline

 

#4 2014-01-08 09:21:07

JANAA
Člen/ka

Re: Dohledatelnost DIČ

http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/viesquer.do

Zkuste se najít zde, ale opravdu netuším, za jak dlouho se zobrazuje po zaregistrování. J

Offline

 

#5 2014-01-08 09:28:55

goman
Člen/ka

Re: Dohledatelnost DIČ

Díky, zde jsem to také zkoušel a bohužel nic. Ale když mám papír s potvrzením že 6.1. jsem převzal od úřadu potvrzení k registraci DIČ, tak nemusím mít strach, že by to třeba nějak neproběhlo a nebyl bych plátcem? :-)
Asi je to blbost, ale raději se ptám. Díky

Offline

 

#6 2014-01-08 10:34:27

JANAA
Člen/ka

Re: Dohledatelnost DIČ

Určitě nemusíte mít obavy, Jana

Offline

 

#7 2014-01-08 10:35:09

goman
Člen/ka

Re: Dohledatelnost DIČ

Díky :-)

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB