Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2013-08-28 20:40:57

oneal9
Člen/ka

Přílohy k dodatečnému daňovému přiznání FO

Dobrý den, podávám dodatečné daňové přiznání (důvodem je neuplatňování daňového zvýhodnění na dítě - 3 roky zpětně). Jedná se o zaměstnankyni s příjmy z pronájmu. Je mi to celkem jasné, zarazila jsem se ovšem u příloh a nějak se do toho zamotala. Mám povinnost podat přílohu "Důvody pro podání dodatečného DAP", přidám potvrzení o studiu dítěte, čestné prohlášení otce, že si dítě neuplatňuje, vše zapíšu do seznamu příloh, ale jak je to s již podanými přílohami? Potvrzení o zdanitelných příjmech od zaměstnavatele, potvrzení o zaplaceném životním pojištění.. příloha č. 2 o příjmech z pronájmu? Tyto přílohy se nezměnily. Máme udělat kopie, přidat je k dodatečnému a zase uvést v přílohách, nebo si je na FÚ dohledají a uvedou pouze ty, které dodatečně dokládám (přišlo by mi to logické podat jen ty, které se mění)? Moc děkuji za odpověď!

Offline

 

#2 2013-08-29 22:02:31

Zdena
Moderátorka

Re: Přílohy k dodatečnému daňovému přiznání FO

Podejte jen ty přílohy, které dokládáte dodatečně.

Offline

 

#3 2013-08-30 08:23:21

oneal9
Člen/ka

Re: Přílohy k dodatečnému daňovému přiznání FO

Děkuji za Vám za odpověď!

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB