Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2013-08-05 14:40:27

karel111
Člen/ka

přihlášení k dani, a co dál?

Zdravím, dnes jsem si vyřídil živnostenský list. Mimo jiné jsem se přihlásil na finančním úřadě, kde jsem vyplnil "růžovku", na které ale nebyly žádné kolonky týkající se samotné daňové evidence, tzn. že jsem si nemohl vybrat, jak chci uplatňovat výdaje. Předpokládám, že mi přijde vyrozumění z FÚ a následně budu vyzván k doplnění těchto údajů. Domnívám se správně?

Díky

Offline

 

#2 2013-08-05 18:17:46

Zdena
Moderátorka

Re: přihlášení k dani, a co dál?

Způsob uplatňování výdajů nemusíte hlásit předem (můžete se rozhodnout třeba až 31.3.2014), takže Vás FÚ nyní nebude k ničemu vyzývat.

Offline

 

#3 2013-10-10 17:42:06

petra.m
Člen/ka

Re: přihlášení k dani, a co dál?

Dobrý den,
prosím o radu při přípravě registrace sdružení rodičů (SRPDŠ) k dani z příjmu PO. Musím vyplnit kolonku ?Převažující předmět podnikání/činnosti?? Pokud ano, jak mám činnost vymezit (elektronický formulář mi nedává žádnou nápovědu a ?neziskovou činnost? nezná).
Díky

Offline

 

#4 2013-10-10 17:42:19

petra.m
Člen/ka

Re: přihlášení k dani, a co dál?

Dobrý den,
prosím o radu při přípravě registrace sdružení rodičů (SRPDŠ) k dani z příjmu PO. Musím vyplnit kolonku ?Převažující předmět podnikání/činnosti?? Pokud ano, jak mám činnost vymezit (elektronický formulář mi nedává žádnou nápovědu a ?neziskovou činnost? nezná).
Díky

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB