Diskusní fórum Jak podnikat

Diskuze, otázky a odpovědi pro podnikání, živnosti, daně, pojištění, účetnictví, práci na Dohody

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Administrátorka diskusního fóra ani jeho moderátorka a členové se nehlásí jako příslušníci určitého stavu nebo povolání k odbornému výkonu, ani jinak nevystupují jako odborníci v tématech, která jsou předmětem diskuse. - Vše přehledně také na Jakpodnikat.cz



#1 2013-04-04 19:41:34

školačka
Člen/ka

zůžení společného jmění manželů, když manžel podniká

Dobrý den , prosím o radu. Můj manžel podniká už asi 11 let, teď se na něj provalíli dluhy, exekuce..Chtěla bych sepsat zůžení SJM, byla jsem se už ptát i v poradně, že to jde nařídit soudem. Jen jsem se nezeptala kolik to asi stojí, to sepsání /jsem nezaměstnaná/. Jsou dané nějaké tarify?  Chci sepsat zůžení SJM, kvůli dluhům manžela z podnikání a do budoucna i rozvod. Děkuji za radu

Offline

 

#2 2013-04-04 20:34:43

Zdena
Moderátorka

Re: zůžení společného jmění manželů, když manžel podniká

Pokud dluhy vznikly za trvání manželství, tak asi zúžení SJM nepomůže. Netuším, kolik to stojí, tuto informaci by mohla podat poradna.

Offline

 

#3 2013-04-05 00:18:15

ToVy
Člen/ka

Re: zůžení společného jmění manželů, když manžel podniká

Zdravím,

taky si myslím, že zúžení SJM nic neřeší, dokonce ani rozvod. Dluhy vznikly za trvání manželství a pakliže je manžel OSVČ ručí celým svým majetkem, který je iv áš, bohužel.

Offline

 

Zápatí

Powered by PunBB | CZ a SK
© Copyright 2002–2008 PunBB